Ogłoszenia duszpasterskie:

- Dzisiejszą niedzielą kończymy rok liturgiczny. Zatem za tydzień, pierwsza niedziela nowego roku liturgicznego i pierwsza niedziela Adwentu. Warto już dziś pomyśleć nad tym, jak zaplanować duchowo przeżycie tego czasu łaski i może powziąć jakieś postanowienie, aby z największym pożytkiem dla duszy wykorzystać adwentowe dni. Zawsze dobrą (dodatkową) propozycją jest lektura duchowa. Polecam więc osobiście książkę, do której zresztą warto wielokrotnie wracać: „Walka duchowa„, której autorem jest Wawrzyniec Scupoli. Dla pragnących pogłębić wiedzę o doskonałości i ponadczasowości tradycyjnej mszy św. łacińskiej polecam książkę: „Powrót do katolickiego dziedzictwa„, autorstwa Peter’a A. Kwasniewski’ego.
- Za tydzień mszę św. odprawi ks. Paweł Słabaszewski, proboszcz parafii Chabielice.
OGŁOSZENIA..



