Ogłoszenia duszpasterskie:

- Dziś, w naszej Archidiecezji, rozpoczynamy obchody Roku Jubileuszowego 2025. Główne Uroczystości – rozpoczęcie jubileuszu – będą miały miejsce w Łodzi. O godz. 1830 wyruszy procesja z kościoła św. Mateusza do katedry i tam msza św. rozpocznie się o godz. 1900.
O możliwości uzyskania odpustów i wyznaczonych kościołach jubileuszowych na terenie naszej Archidiecezji, w których można będzie uzyskać łaskę odpustu, możemy przeczytać tutaj. - W Nowy Rok, msza św., podobnie jak w niedziele i święta nakazane, o godz. 1500.
- Serdecznie polecam nasz, „lokalny kalendarz”, ilustrowany zdjęciami ze sprawowanej liturgii w naszym kościółku. Jest oparty na tradycyjnym kalendarzu liturgicznym, zwierającym wszystkie święta i wspomnienia świętych. Do nabycia w zakrystii, po mszach świętych.
OGŁOSZENIA



